O MNIE - Worldweb Strony Internetowe

Przejdź do treści
ZAIMPLEMENTOWANY JĘZYK HTML5
Jest to nowa wersja języka HTML, zawierająca nowe elementy, atrybuty i zachowania, większy zestaw technologii, które pozwala na bardziej różnorodne i potężne tworzenie stron i aplikacji internetowych. Zestaw ten czasem nazywamy HTML5 & friends, jednak często skracamy do nazwy po prostu HTML5.W SKRÓCIE..
O mnie i moich umiejętnościach.. dowiedz się więcej!
Imię: Krzysztof
Miejsce zamieszkania: Pysznica
Wiek: 32 lata

Moją działalność w branży webmasterskiej rozpocząłem w wieku 26 lat, kiedy to stworzyłem swoja pierwszą stronę dla firmy Instal-Tech z siedzibą w Krakowie. Wiele od tamtego czasu się zmieniło, nabyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie, bez którego nie był bym w stanie tworzyć tak dobrych stron.
WIEDZA
która prowadzi do sukcesu
Poziom zaawansowania który ciągle poprawiam.
Adobe Photoshop CC
Adobe Dreamweaver CC
HTML5
CSS
Adobe Photoshop CC
CSS
HTML5
Adobe Dreamweaver CC
Blog: Ostatnie Wpisy
ZAIMPLEMENTOWANY JĘZYK HTML5
Jest to nowa wersja języka HTML, zawierająca nowe elementy, atrybuty i zachowania, większy zestaw technologii, które pozwala na bardziej różnorodne i potężne tworzenie stron i aplikacji internetowych. Zestaw ten czasem nazywamy HTML5 & friends, jednak często skracamy do nazwy po prostu HTML5.
Opublikowany przez Admin - 4/8/2016
RESPONSIVE WEB DESIGN
Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, jaki jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.
Opublikowany przez Admin - 12/7/2016
CSS KASKADOWE ARKUSZE STYLÓW
CSS - Cascading Style Sheets (z ang. Kaskadowe Arkusze Stylów) jest to specjalny język opracowany tylko w jednym celu: stworzenie możliwości bardziej elastycznego zarządzania sposobem formatowania (wyglądem) elementów znajdujących się w dokumentach elektronicznych.
Opublikowany przez Admin - 18/2/2016

Krzysztof
Freelancer, Projektant, Grafik

tel. kom.: +48 666 280 965
Wróć do spisu treści